Znalec na telefonu

Georges Rouault/ Josef Čapek/ Florian: Ouvres

Popis produktu:

ROUAULT, GEORGES: OEUVRES. [Album 7 bar. reprodukcí.] Stará Říše, Florian (Dobré Dílo), 1915 – (1921). Portfolio, (8) s. formátu 470 x 330 na ručním papíru + 7 bar. hlubotiskových reprodukcí kvašových maleb různých (menších) formátů. Tisky cca 190 x 280 (též na výšku), 3 na listech se širokými okraji a 4 listy na listech s malými okraji. Volné listy. V roce 1915 vyšlo album se 4 reprodukcemi, v roce 1921 bylo pak doplněno ještě o další 3. Reprodukce tiskla tiskárna Unie v Praze a tisk listů byl nesmírně náročný, složitý a zdlouhavý. Osobní dohled nad tiskem měl Josef Čapek, který se ve svých dopisech Josefu Florianovi o něm opakovaně zmiňuje. V aukcích se v minulosti dražily některé listy z alba, jako komplet však ana tuzemských aukcích dosud nedraženo. 

 • Autor: Rouault Georges

  Z rubriky: Doporučujeme, Grafika

  Rozměry: 470x330

  Cena: 39000

 • PRIVÁTNÍ (P)

  Tato položka je součástí soukromé sbírky a není umístěna v galerii Radost. Po dohodě přivezeme a předvedeme.

 • Vážení přátelé,
  všechny artefakty z našeho nabídkového katalogu si můžete u nás objednat prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Rádi s Vámi dohodneme způsob zaslání a další podrobnosti nákupu. Samozřejmě je můžete osobně shlédnout a zakoupit v naší galerii RaDost.

  Prodej přes internet:
  Předměty vhodné k přepravě (zejména knihy) zasíláme také na dobírku. Poštovné a balné účtujeme v ceně Kč 150,- za zásilku.

Zaujal Vás produkt? Kontaktujte nás.

Název produktu * (povinné)
Vaše jméno * (povinné)
Váš email * (povinné)
Váš telefon
mám dotazmám zájemdomluvit prohlídku
Doplňující zpráva